O skupině ASSA ABLOY

/global/scaled/1470x639x0x0x1000x435/Yale-yalelockCZ-O nás-About ASSA ABLOY sub banner 920x400.jpg

Yale je součásti skupiny ASSA ABLOY, která byla vytvořena v roce 1994 sloučením švédské společnosti ASSA s finskou společností ABLOY. Od té doby se ASSA ABLOY rozrostla z regionální společnosti na mezinárodní skupinu s přibližně 46 000 zaměstnanci a ročním objemem tržeb 7,3 miliard eur. Yale se profiluje jako globální lídr residenční spotřebitelské značky ve skupině.

ASSA ABLOY působí na zralých i rozvíjejících se trzích po celém světě s vedoucím postavením ve většině zemí Evropy, Severní Ameriky, Asie a Tichomoří. V rychle rostoucím bezpečnostním segmentu má skupina bezkonkurenční postavení v oblastech, jako jsou dálkové ovládání, identifikační technologie, automatizace vchodů a zabezpečení hotelů.

ASSA ABLOY Group je rozdělená na tři regionální a dvě globální divize:

Divize Global Technologies má vedoucí postavení jako dodavatel elektronických bezpečnostních řešení do celého světa. Mezi přední značky Global Technologies patří HID a ASSA ABLOY Hospitality (dříve VingCard Elsafe).

Americká divize vyrábí a prodává mechanické a elektro-mechanické zámky, cylindrické vložky, bezpečnostní dveře a zárubně. Mezi přední americké značky patří Corbin Russwin, Curries, Medeco, Sargent a Yale.

Výrobci v divizi EMEA vyrábějí a prodávají mechanické, elektro-mechanické a elektronické zámky, cylindrické vložky, bezpečnostní dveře a kování. Díky místním znalostem značek skupiny je naše nabídka přizpůsobena standardům a bezpečnostním požadavkům místních trhů. V EMEA se jedná o respektované značky jako ABLOY, Yale, Prometal, Lockwood Doors, TESA, IKON a ASSA.

Divize pro Asii a Tichomoří vyrábí a prodává mechanické a elektro-mechanické zámky, digitální dveřní zámky, bezpečnostní dveře a kování. Mezi přední značky z Asie a Tichomoří patří Guli, Pan Pan, King, Lockwood a Yale.

Divize Entrance Systems je globální lídr na trhu produktů, komponentů a služeb pro automatizované vchodové systémy. Mezi přední značky Entrance Systems patří Besam, Crawford, Megadoor a Albany.

Další informace o ASSA ABLOY

Další informace o ASSA ABLOY Group najdete na stránkách www.assaabloy.com.