Yale & DoorBirdPerfektní řešení pro vaše vchodové dveře

Yale & DoorBird - Perfektní řešení pro vaše vchodové dveře

Chytrý zámek Yale Linus® Smart Lock je skvělý sám o sobě. Umožňuje vám snadno kontrolovat přístup do vašeho domova a umožnit tento přístup rodinným příslušníkům, přátelům, poštovním doručovatelům nebo obchodníkům.

A právě chytrý zámek Yale Linus® bude dokonalým doplňkem k vaší dveřní IP video stanici DoorBird. Integrovaná kamera vám umožní vidět, kdo právě stojí u vašich dveří, a nejen to - s návštěvníky můžete prostřednictvím dveřní stanice také mluvit a oni mohou mluvit s vámi.

Dalším velmi praktickým prvkem vaší dveřní IP video stanice DoorBird je snímač pohybu a živá upozornění prostřednictvím aplikace DoorBird, abyste v průběhu celého dne měli přehled o tom, zda se u vás doma zastavil doručovatel nebo někdo z vašich přátel.

Řešení DoorBird vám umožní sledovat své vchodové dveře, brány a garážová vrata. DoorBird je ale mnohem více než jen prostý videotelefon. Díky Open API (otevřené aplikační rozhraní «DoorBird Connect») můžete DoorBird integrovat do svého vlastního domácího automatizačního systému. Začleněním chytrého zámku Yale Linus®® Smart Lock do aplikace DoorBird pak můžete prostřednictvím své aplikace snadno otevřít dveře, i když právě nejste doma.

S řešeními Yale Linus®® Smart Lock a DoorBird odpadnou každodenní starosti spojené s vyzvedáváním zásilek od dopravce, kterému se nepodařilo tyto zásilky doručit kvůli tomu, že jste právě nebyli doma. Můžete například umožnit pošťákovi přístup do vaší chodby, aby nemusel nechávat balíček před vchodovými dveřmi.   Čekají vaši hosté před vchodovými dveřmi a vy ještě nejste doma? Žádný strach. S chytrým zámkem Yale Linus®® Smart Lock je můžete pustit dovnitř.

Zjistěte více o dveřní stanici DoorBird

S chytrým zámkem Yale Linus® a dveřní stanicí DoorBird už žádného návštěvníka nepropásnete.

Díky integraci chytrého zámku Yale Linus® Smart Lock do aplikace DoorBird můžete pomocí rozhraní «DoorBird Connect» snadno otevřít své dveře, i když právě nejste doma. Vaši hosté čekají u vašich dveří a nikdo není doma? Žádný strach. S chytrým zámkem Yale Linus® Smart Lock je můžete pustit dovnitř.

Zjistěte, kdo se u vás během dne zastaví, i když právě nejste doma.

Integrovaná kamera vám umožní vidět, kdo právě stojí u vašich dveří, a nejen to - s návštěvníky můžete prostřednictvím dveřní stanice také mluvit - odkudkoli na světě. A oni mohou samozřejmě mluvit s vámi.

Kdykoli někdo u vašich dveří stiskne tlačítko zvonku, obdržíte upozornění na váš chytrý telefon. Máte tak po celý den přehled, zda se u vás zastavil doručovatel nebo vaši přátelé. Díky integrovanému senzoru pohybu můžete dokonce obdržet upozornění vždy, když se bude někdo pohybovat v okolí vchodu do vašeho domu.

Už nikdy nezmeškáte žádnou zásilku

S řešeními Yale Linus®® Smart Lock a DoorBird odpadnou každodenní starosti spojené s vyzvedáváním zásilek od dopravce, kterému se nepodařilo tyto zásilky doručit kvůli tomu, že jste právě nebyli doma. Můžete například umožnit pošťákovi přístup do vaší chodby, aby nemusel nechávat balíček před vchodovými dveřmi.