Vstupte do světa propojeného zabezpečení

Poptávka po inteligentních technologiích pro domácnost v Evropě stále roste a Yale na to reaguje expozicí propojených bezpečnostních technologií z řady Smart Living na veletrhu IFA 2018.

IFA je prestižní evropský veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, který do Berlína přiláká 240 000 návštěvníků zvědavých na nejnovější inovace pro domácnost. Yale Smart Living bude mít prominentní umístění na stánku 103 v oblasti Smart Home v hale 6.2.

Řada Yale Smart Living zahrnuje inteligentní dveřní zámky, alarmy, kamerové systémy CCTV a IP kamery, které lze vzájemně propojit a ovládat mobilní aplikací Yale Home, čímž vznikne kompletní inteligentní bezpečnostní systém. Navštivte náš stánek a seznamte se s novou sadou domácího alarmu a novými kamerovými řešeními pro interiér i exteriér.

·         Na sadu alarmu Yale smart Living se můžete podívat zde. Naše nabídka alarmů vám umožní zachovat si vše pod kontrolou, ať už se vydáváte na dovolenou nebo svůj domov opouštíte pouze přes den. Alarm můžete aktivovat, deaktivovat nebo konfigurovat ze svého smartphonu. Stejným způsobem můžete ovládat i celý systém. Naše alarmy si snadno nainstalujete sami. Nepotřebují žádnou složitou kabeláž. Svůj systém si můžete rozšířit přidáním až 40 dalších doplňků, takže si můžete vytvořit systém na míru pro svou nemovitost.

·         Pohlédněte si naši novou sadu alarmů na veletrhu IFA.

Kontroly nastavení alarmu pro klid duše v noci i ve dne. Na sadu alarmu Yale smart Living se můžete podívat zde. Naše nabídka alarmů vám umožní zachovat si vše pod kontrolou, ať už se vydáváte na dovolenou nebo svůj domov opouštíte pouze přes den. Alarm můžete aktivovat, deaktivovat nebo konfigurovat ze svého smartphonu. Stejným způsobem můžete ovládat i celý systém. Naše alarmy si snadno nainstalujete sami. Nepotřebují žádnou složitou kabeláž. Svůj systém si můžete rozšířit přidáním až 40 dalších doplňků, takže si můžete vytvořit systém na míru pro svou nemovitost.

Pohlédněte si naši novou sadu alarmů na veletrhu IFA.

Můžete kontrolovat, jak se mají vaši domácí mazlíčci, nebo se podívat, kdo dorazil domů jako první. S interní kamerou budete vždy nablízku těm, na kom vám záleží. Chcete se přesvědčit, zda sjednaná služba na venčení psa dorazila včas nebo zda se děti vrátily bezpečně ze školy? WiFi kamery Yale Home View poskytují fotografie ve vysokém rozlišení i živý video signál, a to přímo na váš mobilní telefon nebo tablet. Dokonce můžete své blízké pozdravit díky funkci obousměrného přenosu zvuku. Zabezpečení můžete dále zvýšit technologií pro detekci pohybu, která vás upozorní na podezřelou činnost.

Pohlédněte si naši novou IP kameru na veletrhu IFA.

Zkontrolujte si svou domácnost třeba z pláže a ujistěte se, že vše je na svém místě. Už se vám stalo, že jste byli někde venku, a chtěli jste zkontrolovat, jak to vypadá doma? Živý streaming ve vysokém rozlišení, záznam, zálohování a funkce pro přehrávání umožňují sledovat záznam odkudkoliv na světě prostřednictvím tabletu, smartphonu nebo PC. Díky zlepšenému nočnímu vidění a vodotěsnosti IP55 získáte jasný obraz i za nízkého osvětlení či špatných klimatických podmínek. Do systému můžete rovněž přidat víc kamer a upravit si ho tak dle svých potřeb.

Poznejte celou řadu našich sad CCTV na IFA.

Už nebudete muset prohledávat kabelku nebo nechávat děti čekat před domem. Otevírejte dveře PIN kódem, klíčovou kartou, přívěskem na klíče, dálkovým ovladačem nebo dokonce prostřednictvím smartphonu – z libovolného místa na světě – po připojení do svého smart systému. Je to vynikající funkce pro ubytování návštěvy, vpuštění pracovníků úklidu, pečovatelů nebo prostě každého, kdo ztratil klíč či zapomněl svůj PIN kód. Navíc budete mít vždy přehled o tom, kdo prošel dveřmi a kdy. Inteligentní dům začíná tím, že ho vybavíte inteligentními dveřmi. Poznejte širokou řadu našich inteligentních dveřních zámků, které dodáváme v řadě evropských formátů. Mohou být instalovány samostatně i jako součást inteligentního domácího systému.

Vstupte do světa propojeného zabezpečení! Stánek 103 – hala 6.2