Chraňte svůj majetek během bezpečnostních kontrol na letišti

Odemčený. Prohlédnutý. Znovu zamčený.

V současné době je cestování spojené se zvýšenou bezpečností. Veškerá zavazadla jsou při odbavování podrobena skenování a v některých případech i podrobnějším kontrolám.

Letištní kontrola má právo prohlédnout jakékoliv zavazadlo, které považuje za podezřelé – ať už je to forma náhodné kontroly nebo v důsledku nesrovnalosti při skenování zavazadla.

Schválené zámky Yale Travel Sentry®

Chcete-li předejít poškození zámku při těchto kontrolách, vybavte svoje zavazadlo zámky Yale Travel Sentry. Zámek Travel Sentry lze totiž otevřít speciálním bezpečnostním klíčem v případě, že pracovníci letištní kontroly usoudí, že je třeba zkontrolovat obsah. Díky tomu vám nehrozí, že váš zámek přestřihnou, aby mohli zavazadlo otevřít.

Bezpečnostní systém Travel Sentry®

Travel Sentry je mezinárodní bezpečností systém, který umožňuje bezpečnostní kontrole otevřít a zkontrolovat obsah zavazadla, aniž by přitom poškodil zámek. Systém je navržen tak, aby zajistil bezpečnost, ale také předešel jakýmkoliv nepříjemnostem a nákladům. Do systému Travel Sentry je zapojeno 650 letišť ve 35 zemích.

Schválené zámky Yale Travel Sentry vám umožní bezpečně cestovat po celém světe. Prožijte klidné cestování se zámky Yale Travel Sentry. I když pracovníci letiště vaše zavazdlo odemknou, zkontrolují a zamknou, nepoškodí váš zámek na kufru.

Hledejte červené logo Travel Sentry®.

Každý zámek opatřený značkou Travel Sentry je schváleným zámkem Travel Sentry. Když kupujete visací zámky vybavená systémem Travel Sentry, dodržíte předpisy ohledně cestování a současně odvrátíte nebezpečí, že vaše zavazadlo bude bezpečnostními pracovníky násilně otevřeno.

Proč si vybrat zámek Yale Travel Sentry®?

Yale cestovní zámky nabízí širokou škálu vysoce kvalitních visacích zámků a jejich designy vyhovují většině typů zavazadel.